top of page
Domů
Novinky
Co je Pirát
ALT
Závody
Plánované závody
Uskutečněné závody
Archiv 2018-2021
Galerie
Odkazy
Partneři
Kontakty
Více...
Use tab to navigate through the menu items.
Uskutečněné závody
so 04. 5.
Regent Cup 2024
/
Třeboň
podrobnosti
04. 5. 2024 9:00 – 05. 5. 2024 14:00
Třeboň, Svět, 379 01 Třeboň, Česko
so 30. 9.
Jihočeská žába
/
Svět
podrobnosti
30. 9. 2023 8:00 – 01. 10. 2023 14:00
Svět, Svět, 379 01 Třeboň, Česko
so 16. 9.
Mistrovství Evropy
/
Csopak
podrobnosti
16. 9. 2023 6:00 – 23. 9. 2023 14:00
Csopak, Csopak, 8229 Maďarsko
so 09. 9.
Lighthouse cup
/
Máchovo jezero
podrobnosti
09. 9. 2023 8:00 – 10. 9. 2023 14:00
Máchovo jezero, Máchovo jezero, 472 01 Doksy, Česko
so 02. 9.
Modrá vlajka Máchova jezera
/
Máchovo jezero
podrobnosti
02. 9. 2023 8:00 – 03. 9. 2023 14:00
Máchovo jezero, Máchovo jezero, 472 01 Doksy, Česko
so 26. 8.
Hurá do školy
/
Rozkoš
podrobnosti
26. 8. 2023 8:00 – 27. 8. 2023 14:00
Rozkoš, Vodní Nádrž Rozkoš, 552 03, Česko
so 19. 8.
Modrá vlajka Seče
/
Seč
podrobnosti
19. 8. 2023 8:00 – 20. 8. 2023 14:00
Seč, Vodní Nádrž Seč I, Česko
so 12. 8.
Modrá stuha Dvořiště
/
Lišov
podrobnosti
12. 8. 2023 8:00 – 13. 8. 2023 14:00
Lišov, Dvořiště, 373 72 Lišov, Česko
čt 10. 8.
Mezinárodní mistrovství Turecka
/
Darıca
podrobnosti
10. 8. 2023 6:00 – 13. 8. 2023 14:00
Darıca, Bayramoğlu, 41700 Darıca/Kocaeli, Turecko
st 26. 7.
Mezinárodní mistrovství Maďarska
/
Alsóörs
podrobnosti
26. 7. 2023 7:00 – 30. 7. 2023 14:00
Alsóörs, Alsóörs, Balaton u., Maďarsko
ne 09. 7.
Mezinárodní mistrovství Německa
/
Berlin
podrobnosti
09. 7. 2023 8:00 – 15. 7. 2023 14:00
Berlin, Sakrower Kirchweg 73, 14089 Berlin, Německo
st 05. 7.
Mezinárodní mistrovství České republiky
/
České Budějovice
podrobnosti
05. 7. 2023 8:00 – 08. 7. 2023 14:00
České Budějovice, Bezdrev, Česko
so 24. 6.
Regent Cup
/
Třeboň
podrobnosti
24. 6. 2023 7:00 – 25. 6. 2023 14:00
Třeboň, Svět, 379 01 Třeboň, Česko
so 17. 6.
Pohár Hluboké
/
Bezdrev
podrobnosti
17. 6. 2023 8:00 – 18. 6. 2023 14:00
Bezdrev, Bezdrev, Česko
čt 08. 6.
Mezinárodní mistrovství Rakouska
/
Ebensee
podrobnosti
08. 6. 2023 6:00 SELČ – 11. 6. 2023 14:00 SELČ
Ebensee, 4802 Ebensee, Rakousko
so 03. 6.
Mem. Ing. Böhma
/
Máchovo jezero
podrobnosti
03. 6. 2023 8:00 – 04. 6. 2023 14:00
Máchovo jezero, Máchovo jezero, 472 01 Doksy, Česko
so 27. 5.
Memoriál Tomáše Dymáka
/
Seč
podrobnosti
27. 5. 2023 8:00 – 28. 5. 2023 14:00
Seč, Vodní Nádrž Seč I, Česko
so 20. 5.
SDRUŽENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR KSJ 16+17 + SDRUŽENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR
/
Máchovo jezero
podrobnosti
20. 5. 2023 8:00 – 21. 5. 2023 14:00
Máchovo jezero, Máchovo jezero, 472 01 Doksy, Česko
Načíst další
bottom of page