top of page

Hlasujte v anketě Jachtař roku 2021


Dobrý den, ahoj,

pokud jste ještě nehlasovali v anketě Jachtař roku 2021, hlasujte na www.sailing.cz! Do konce hlasování zbývá už jen 7 dní!

Čím víc jachtařů se zúčastní hlasování, tím bude anketa objektivnější. Podívejte se, co naši jachtaři vloni předvedli, a vyberte ty nejlepší!

V letošním roce mohou v anketě Jachtař roku opět hlasovat všichni členové Českého svazu jachtingu. Vyplnění ankety, vám nezabere víc než 3 minuty a vaše hlasy pomohou vyhodnotit nejlepší Jachtaře roku 2021. Hlasování bude uzavřeno 1. 2. 2022. Každý člen ČSJ má právo pouze jednoho hlasování.

V anketě se hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku – a také pro celkového vítěze. Přehled všech nominovaných najdete v příloze nebo na www.sailing.cz.

Hlasovat můžete ZDE.

Slavnostní vyhlášení ankety proběhne v úterý 22. 3. 2022. Forma a místo budou upřesněny podle aktuální situace. Jisté je, že vyhlášení bude natáčet Česká televize a následně odvysílá na programu ČT Sport patnáctiminutový sestřih.


S pozdravem


Eva Skořepová

PR manažerka Českého svazu jachtingu

15 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page